XLOG Projeleri

XLOG Ağ Güvenlik ve Loglama Sistemi ile açık veya kapalı alanlarda ücretli veya ücretsiz herhangi bir kişiye kablolu veya kablosuz internet sağlayan Oteller, Yurtlar, Apartlar, Restoranlar, Alışveriş Merkezleri, Kafeler, Internet Kafeler, Üniversiteler, Kobi'ler, Fabrikalar vb. için internet kayıtlarını (loglarını) 5651 loglama yasasına uygun şekilde saklama imkanı sunuyor.

Yazlım & Web Çözümleri

TENKOM Yazılım geliştirme ve Web alanında sizlere bire bir hizmet vermektedir. TENKOM sizleri sanal operatörlere emanet etmez. Hizmet veren yazılım çalışanlarımız sürekli müşterileriyle irtibat halinde olup sizlere yazılım ve web alanında en doğru ve kaliteli hizmeti sunmayı kendilerine amaç edinmiştir.

Güvenlik Sistemleri

TENKOM Bulut (Cloud) sunucu sistemi ve UPS'lerle destekli kamera güvenlik sistemi çözümleri sunar. Bu sayede kamera görüntülerinizi uzak sunucularda yedekler ve bu sayede olası elektirik kesintileri durumunda kurumunuzun güvenliğini 24 saat kesintisiz TENKOM güvencesi ile sağlanmış olur.

Kartlı Geçis & Turnike Sistemleri

TENKOM Otomatik kartlı geçiş sistemlerini son teknoloji ve tanınmış markaları kullanarak yapar ve müşterilerine güvenli geçiş noktaları sunar.

BARKOD VE TARTI SİSTEMLERİ

Perakende satış sistemi, market programı, barkod satış programı, manav programı, kasa programı, veresiye programı, şarküteri programı, kasap programı, züccaciye programı, hırdavat programı ve daha bir çok benzer satış yapan işletmelerde güvenle kullanılabilir.

BİGİSAYAR VE YAZICI

Sunucular, Masa Üstü PC, Taşınabilir Bilgisayar, Yazıcı kategorilerinde Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda fiyat-performas ve kalite kriterleri içinde en iyi çözümü oluşturacak bilgi ve donanımı müşterilerimize sunuyoruz.